Konferencia

Konferencia jedinečných žien

Chceš sa stretnúť so ženami, zažiť úžasnú energiu a neopísateľnú atmosféru?

Chceš konečne začať žiť svoj život naplno?

Začni už 8. februára 2020 spolu s nami na našom druhom ročníku konferencie.

Kde

PLAZA BEACH RESORT 
Kutuzovova 4, 080 05 Prešov-Solivar

Kedy

8.2. 2020

Prečo tu máš byť práve ty?

Dávaš si vo svojom živote predsavzatia? Možno chceš schudnúť alebo konečne zažiť to, že
budeš všetko stíhať? Možno si dávaš plán na nejaký nový projekt alebo len chceš konečne začať žiť naplno.

Táto konferencia vznikla práve za týmto účelom, aby sme pomohli plniť si svoje predsavzatia.

Všetky prednášky sú pripravené tak, aby ťa krok po kroku viedli k naplneniu tvojich snov a cieľov.

Na koho sa môžeš tešiť.

Veronika Rabada

Veronika Rabadová Šoltysová (slovenská speváčka a herečka) – žije v Košiciach, vyštudovala Akadémiu umení v Banskej Bystrici a učí spev na štátnom konzervatóriu v Košiciach. Spieva už viac ako pätnásť rokov v rôznych slovenských  zoskupeniach, koncertovala s Kandráčovcami, už tretí rok koncertuje s vlastnou kapelou, a má chuť koncertovať minimálne ďalších pätnásť rokov. Najnovšie sa preslávila pesničkou k rozprávke Čarovný kamienok.

Ľudmila Andrejková

Veselá žena, manželka a matka dvoch synov. Je spoluzakladateľkou projektu Šťastnejšie Slovensko a zakladateľkou projektu Jedinečné ženy. Vedela, že toto je oblasť ktorej sa potrebuje venovať, nakoľko dlhodobo sledovala, že žena je stále na poslednom mieste, po deťoch a manželovi. Priorita iných, je pre nich väčšia ako tá svoja. Zabúdajú na seba, svoje sny a ciele. Väčšina z nich ani ciele nemá. Ostávajú iba pri túžbach, ktoré nie sú naplnené. Je dôležité myslieť na iných, ale dôležitejšie je nezabudnúť na seba.


Michal Kopecký

Michal je vzťahový mentor, zakladateľ a líder hnutia CHLAP 2.0, je autorom bestsellerov Príťažlivosť a Ako ju získať, ktoré sa stali v krátkej dobe #1 bestsellerom na Martinuse a aktuálne sa rozhodol pomáhať aj ženám prostredníctvom projektu Žena snov a jeho knihy s rovnomenným názvom, ktorá už uzrela svetlo sveta. Posledných osem rokov pomáhal chlapom, aby mali väčšie úspechy so ženami a počul stovky príbehov, vďaka ktorým mal možnosť hlbšie nahliadnuť do chlapskej mysle, aké ženy chcú na sex či do vzťahu, aké nechcú vôbec a ako ohľadom vás myslia. Jeho rady sa do dnešného dňa dostali k vyše trom miliónom mužov a žien na Slovensku a v Čechách a jeho poslaním prinášať ženám lepšie zážitky s mužmi.


Michaela Haneková

Michaela, je nevidiaca pani učiteľka, ktorá si život vychutnáva na plno. Vyštudovala vysokú školu odbor učiteľstvo všeobecno-vzdelávacích predmetov: dejepis, náuka o spoločnosti a náboženská výchova. Pracuje ako učiteľka na Gymnáziu, kde vyučuje dejepis, občiansku náuku, umenie a kultúru. Okrem toho vedie divadelno-dramatický krúžok.
Vo voľnom čase sa venuje jazde na koni, cestovaniu a divadlu. Divadlo je pre ňu chrám, do ktorého chodí načerpať energiu a silu do každodenného života.
Jej životná filozofia je: V ničom nevidím prekážku. Ak sa náhodou nejaká na ceste vyskytne, tak ju preskočím, podleziem alebo prekročím a pokračujem ďalej.

Veronika Fitzeková

Veronika má praktické celoživotné skúsenosti s médiami a komunikáciou. Bola spoluzakladateľkou rádií Flash a Prešov, takmer 15 rokov pôsobila ako hovorkyňa vyššieho územného celku. Dnes pracuje pre časopis Slovenka, vyučuje na Vysokej škole medzinárodného podnikania ISM Slovakia v Prešove, ako expertka pripravuje semináre pre Slovak Business Agency. Vedie tréningy zamerané na komunikáciu, etiketu, prácu s médiami, a spolupracuje s viacerými firmami v oblasti public relations. Je členkou Asociácie lektorov a kariérnych poradcov.

Moderátori

Postarajú sa o dobrú náladu

Katarína Brychtová
Lukáš Jurko

Program

08:30 – 09:00   Registrácia
09:00 – 09:15   Privítanie a organizačné pokyny
09:15 – 10:00   Veronika Očipová
10:15 – 11:00  Michal Kopecký – Tajomstvo ako byť Ženou snov
11:15 – 12:15  Michaela Haneková – svet „očami Michaely“
12:15 – 13:45  Obed
13:45 – 14:45  Veronika Rabada – rozhovor s hudobným hosťom
15:00 – 15:45 Ľudmila Andrejková – Začnite si plniť svoje sny
16:00 – 16:45  
17:00 – 17:45  Veronika Viera Fitzeková

Celým programom vás budú sprevádzať
Katarína Brychtová  
  a

Lukáš Jurko

Zmena programu je vyhradená

Vstupenky

Cena vstupenky

37 EUR

Vstup na všetky prenášky

Občerstvenie

Malé taškové prekvapenie

Jedna tombolová vstupenka v cene lístka

POČET LÍSTKOV JE OBMEDZENÝ KVÔLI KAPACITE PRIESTORU

Kontakt

Telefon +421 907 924 207